• czyszczenie komputera

    Optymalizujemy pracę komputera, przyspieszamy sprzętowo i stosujemy nowe technologie, aby Twój komputer działał jak należy.

Zalany laptop?

Jak najszybciej wykonaj poniższe kroki:

1

Odłącz kabel zasilający laptopa

2

Odwróć laptop klawiaturą do dołu

3

Wyciągnij z laptopa baterię

4

Zadzwoń do nas, do serwisu laptopów na warszawskim Targówku – tel. 505 700 999.

Czyszczenie laptopa, komputera

Zalany laptop, nawet jeśli działa, może mieć zwarcia i długo nie pochodzić. Nawet po wyschnięciu zacieki na elektronice powodują jej korozję i trwałe uszkodzenie średnio po 3 miesiącach. W ten sposób „uśmiercone” laptopy trudno już odratować, więc jak najszybciej zgłoś się do nas na diagnostykę oraz czyszczenie komputera, aby zapobiec poważniejszym powikłaniom.

Klawiatura zalanego laptopa po wyschnięciu charakterystycznie trzeszczy. Jeżeli przytrafiło Ci się zalanie jakiś czas temu i masz problem z klawiaturą, pomożemy Ci w jej wymianie.

Twój laptop chodzi jak suszarka do włosów? Przegrzewa się i wyłącza? Przyjedź do nas na profesjonalne czyszczenie układu chłodzenia, zanim będzie za późno. Nie „przedmuchujemy” tylko wiatraków, ale otwieramy i gruntownie czyścimy z nagromadzonego, zbitego kurzu, smarujemy łożyska wiatraków, wymieniamy pasty termoprzewodzące i termopady. I co niemniej ważne: dajemy gwarancję na wykonaną usługę.

 

tel. 505-700-999

 

 


SPK! to również czyszczenie laptopa i czyszczenie komputera Warszawa to miasto, które obsługujemy.  Ze względu na naszą lokalizację ofertę kierujemy także lokalnie do mieszkańców dzielnic: (Targówek, Bródno, Zacisze, Praga Północ).